Жителі Рівненщини потерпають від підтоплення

22 лютого  перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шелест  та  начальник Демидівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Віктор Кісільчук, виїхали в село Ниви Золочівські Боремельської ОТГ, яке  постійно потерпає від підтоплення талими та дощовими водами, адже географічно розташоване в колишньому руслі річки. Про це пише ПРО ДЕМИДІВКУ з посилданням на Демидівську РДА.

Відсутність системного відводу поверхневих вод, замуленість кюветів та споруд на них не дає можливості відводити талі та дощові води  за межі села. Захист від шкідливої дії талих та зливових вод  жителів с.Ниви Золочівські потребує  значних коштів.

У 2016 році Золочівською сільською радою направлялись клопотання до Рівненської облдержадміністрації, Міністерства екології та природних ресурсів, Народного депутата України Дехтярчука О.В. про сприяння у виділенні  коштів для продовження робіт по проекту водовідведення  у селі Ниви-Золочівські.  Однак питання виділення таких необхідних коштів і нині залишається відкритим. Саме тому  райдержадміністрацією направлено лист –прохання на Службу автомобільних доріг у Рівненській області .