Західна брама району під знаком сміття (ФОТО)

Коло тимчасового вказівника на Володимирець-Вараш у Суховолі стоїть біг-борд – рекламний щит. І все б нічого, нехай би заробляли законним способом на ньому і власники, й рекламодавці, якби не одне «але».

Повідомляє сайт ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ з посилання на polissya.

Оператори, які клеять рекламні постери на біг-борді, чомусь забувають за собою прибрати відпрацьоване сміття. Лежить те, що далі в кущах, уже добрий тиждень, і ніхто його не прибирає. А сьогодні шквальний вітер чи то зробив усю роботу замість поклейщиків реклами (постери міняють щотижня), чи то завчасно допоміг їм підготувати площу під нові замовлення, але частково полотно обірване, а його рештки купою сміття лежать під конструкцією.

А це ж фактично західні ворота району, і гості саме на таких «візитівках» складають свою думку про усіх мешканців Володимиреччини. Питання до власника: чи на таких умовах йому надали в оренду ділянку під біг-борд?

За гроші, отримані від реклами, він просто зобов’язаний прибирати за собою. Інакше це можуть зробити інші, у більш радикальний спосіб. Наприклад, пасажири, які очікують неподалік на розі маршрутку і можуть викинути недопалок в суху траву чи навіть в ту купу сміття…

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)