В Острозі підвели підсумки бюджету 2016 року

24 лютого відбулась 21-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 22. Про це пише ПРО ОСТРОГ з посиланням на Острозьку міську раду.
В ході сесії було заслухано звіт про виконання міського бюджету в 2016 році, а Нижник Г.П. – керівник Здолбунівської місцевої прокуратури, повідомив про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у 2016 році з посиланням на Острозьку міську раду.

Депутатом Зеленчуком В.В. було подано два депутатські запити, про ліквідацію стоянки біля кафе «Грот» та про ремонт інформаційних туристичних вказівників. Обидва запити були підтримані одноголосно.

Більшість питань були прийнятими одноголосно. На цій сесії були прийняті рішення про затвердження детального плану території для житлового будівництва жителям міста Острога учасникам антитерористичної операції на сході України по вул. Пухова у м. Острозі Рівненської області, що дасть змогу почати виділяти земельні ділянки під індивудуальну забудову учасникам АТО, запланували виділення 50 тис. грн на стерилізацію безпритульних тварин, прийнято та затверджено Стратегію розвитку міста Острог до 2028 року, та створено рограму підтримки проектних ініціатив жителів міста.