В Дубно обговорили права дитини

22 лютого під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталії Левшенюк відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Дубенської райдержадміністрації. Про це пише ПРО ДУБНО з посиланням на Дубенську РДА.

На розгляд і вирішення Комісії були винесені наступні питання:

 – Розгляд заяви жительки Дубенського району про доцільність позбавлення батьківських прав її колишнього чоловіка, жителя Дубенського району, відносно малолітньої доньки.

– Про неналежне виконання батьківських обов’язків батьком, жителем Дубенського району, відносно своїх чотирьох дітей.

– Розгляд заяви жительки Дубенського району про надання дозволу на оформлення договору купівлі-продажу 2-х рівних частин (по 1/8) житлового будинку та земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, які на праві приватної власності належать (по 1/8 частині) двом неповнолітнім, знаходяться у Дубенському районі Рівненської області, оскільки діти забезпечені вторинним житлом, тобто є власниками (по 1/2 частині) житлового будинку з господарськими будівлями у одному із сіл Дубенського району.

– Розгляд заяви жительки Дубенського району про реєстрацію народження малолітньої дитини, щодо визначення її ім’я, оскільки при реєстрації народження з батьком дитини виникли розбіжності у виборі імені для дитини.

– Про розгляд клопотання директора однієї із шкіл Дубенського району про залучення до навчання неповнолітньої жительки Дубенського району.

– Про влаштування неповнолітньої дитини-інваліда, жителя Дубенського району у Мирогощанський дитячий будинок-інтернат.

– Про розгляд та затвердження комісією з питань захисту прав дітей райдержадміністрації індивідуальних планів соціального захисту 8 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та 8 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами засідання Комісії було вирішено терміново влаштувати до КЗ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» чотирьох дітей, які виховуються у сім’ї в якій батько неналежно виконує свої батьківські обов’язки.