У Вараші новонароджені отримали вакцину

З метою профілактики туберкульозу у Вараші, що на Рівненщині, вакцинували дітей та підлітків. Так, минулоріч проведено вакцинацію БЦЖ 263 новонародженим, 210 шкірних проб Манту дітям від 0-3 років, 846 шкірних проб Манту дітям від 4-14 років.

Повідомляє сайт ПРО ВАРАШ з посиланням на varash.info.

Під час обстеження понад 20 тисяч осіб у 2017-му виявлено 2 хворих. Загалом, на облік взято 10 осіб з активною формою туберкульозу, всього на обліку на 1 січня 2018 перебуває 16 хворих, інформує Вараська міська рада.

Окрім цього, у Вараші на початок цього року на обліку знаходиться 86 мешканців міста із захворюванням на ВІЛ – інфекцію/СНІД. Минулоріч під час обстежень з ВІЛ позитивним виявили 9 осіб.

Щодо кору, спалах якого зафіксували на Київщині, то у Вараші з цим спокійно. За інформацією начальника ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександра Коцюбинського, на сьоднішній день в місті атомників не зафіксовано випадків захворювання на кір. У Вараш близько 80% дітей від 1-7 років отримали щеплення від кору. Проводяться щеплення безкоштовно, вакцина (країна виробництва Бельгія) є наявності в достатній кількості, інформує міська рада. Втім, у місті є батьки, що відмовляються проводити щеплення своїм дітям.