У спорткомплексі РАЕС стартує сезон зимових розваг

На базі спортивного комплексу Рівненської АЕС «Ізотоп» стартував сезон зимових розваг – відкрито першу цьогоріч льодову ковзанку у місті-супутнику електростанції.

Повідомляє сайт ПРО ВАРАШ з посиланням на varash.info.

Від сьогодні у спорткомплексі РАЕС «Ізотоп» розпочинає діяти відкрита зимова ковзанка для усіх, хто бажає наповнити своє дозвілля активним та здоровим відпочинком. Льодовий майданчик, проект якого розроблений конструкторсько-технологічним відділом електростанції, функціонує вже третю зиму поспіль. Каток представляє собою класичну хокейну коробку обладнану дерев’яними бортами та лавами для відвідувачів. У вечірній час передбачене яскраве освітлення території.

В цілому для заливки майданчика використано п’ять машин технічної води. Як прокоментував директор спорткомплексу РАЕС Володимир Чудінов, цього року заливати каток було легше аніж у минулому. «Зроблена влітку бетонна основа майданчика дозволила вже зараз підготувати якісну рівну ковзанку для сімейного відпочинку атомників. Встановлені також нові хокейні ворота, тож поціновувачам цього виду спорту ми пропонуємо долучатися до аматорських матчів та хокейних баталій за першість міста-супутника», – відзначив В. Чудінов.

Прокат ковзанів на спорткомплексі поки що не передбачений, тож приходити на лід варто із власними. Каток працюватиме щоденно з 9.00 год. до 22.00 год., без вихідних. Квитки на відвідування ковзанки можна придбати у касах плавального басейну «Енергетик» або ж Палацу культури ім. Лесі Українки.

Вартість квитка на одну особу за годину складає:

  • з 9.00 год. до 14.00 год. – 10 грн. із ПДВ;
  • з 14.00 год. до 22.00 год. – 15 грн. із ПДВ;
  • для групи відвідувачів (повноцінна оренда усієї ковзанки) – 150 грн. із ПДВ.