У Рівненській обл. у нелегальних копачів бурштину вилучили мотопомпу та видобуте каміння

У Рівненській обл. правоохоронці вилучили у нелегальних копачів бурштину мотопомпу та майже 2,5 кг видобутого каменю, повідомляє сайт РІВНЕ-ROWNE з посиланням на 112.

Зокрема, “осучаснена” мотопомпа зроблена на базі двигуна автомобіля Mercedes. Її виявили під час відпрацювання території Сарненського району. Виявлена вартість такої мотопомпи на “чорному ринку” становить до 4 тис. дол.

Крім того, неподалік с. Федорівка поліцейські зупинили автомобіль BMW X5 під керуванням 31-річного жителя Луцька, який перевозив за водійським сидінням поліетиленовий пакет з камінням, зовні схожим на бурштин-сирець, вагою кілограм 900 р. Автомобіль був доставлений на територію відділу поліції, а камінь відправлений на експертизу.

Ще одну партію бурштину виявили в с. Антонівка в автомобілі FORD Transit ” під керуванням 47-річного жителя села Масевичі. “Під час огляду в салоні правоохоронці виявили два пожежних рукава і майже півтора кілограми бурштину-сирцю”, – сказано в повідомленні.

За обома фактами придбання або збуту майна, завідомо здобутого злочинним шляхом, відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 198 Кримінального кодексу України.