У Гощі презентували сайт пам’яті Героїв АТО

У День Героїв Небесної Сотні в приміщенні районного центру дітей, юнацтва та молоді відбулася година-реквієм та презентація сайту пам’яті загиблих «Революція гідності. Війна. Рівненщина».Про це пише сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на Гощанську РДА.

Годину-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» провели представники районної бібліотеки, керівники та вихованці районного центру дітей, юнацтва та молоді.

Розпочалась година тематичною композицією «Вогонь як частинка вічного» у виконанні вихованців РЦДЮМ. Також прозвучали тематичні вокальні композиції у виконанні ансамблю «Домісолька» районної школи мистецтв (керівник Тетяна Іванова).

Веб-сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина» презентувала його розробник головний бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Раїса Щербан.

У структурі сайту є такі рубрики: «Майдан»; «АТО» (інформація розміщена в межах районів, міст області); «Героям присвячується» поезія, відеоматеріали. На сайті розміщено інформацію про Героїв, які народилися і проживали на Рівненщині, і тих, чиє життя волею долі було пов’язане з нашим краєм.