У Дубровиці обговорили важливі питання – ПРО РІВНЕ

У Дубровиці обговорили важливі питання

21 лютого 2017 року в сесійному залі Дубровицької міської ради відбулось засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесено 10 питань, ухвалено 10 рішень. Про це пише сайт ПРО ДУБРОВИЦЮ з посиланням на Дубровицьку міську раду.

Важливу увагу членами виконкому було приділено розгляду питання про підсумки фінансово – господарської діяльності КП «Готель «Дружба» за 2016 рік, по якому доповідала Голяка Л.Р.-керівник КП «Готель «Дружба», надано пропозиції: здійснювати заходи, спрямовані на підвищення ефективності та надійності функціонування КП «Готель «Дружба», створювати сприятливі умови для беззбиткової діяльності підприємства, накопичувати інвестиційні ресурси для технічного переоснащення, дотримуватись правил та норм чинного законодавства  у сфері ЖКГ, забезпечувати відповідність приміщень готелю санітарно – гігієнічним, протипожежним нормам та вимогам нормативних документів, заслухати в ІІ півріччі про підсумки фінансово – господарської діяльності за І півріччя 2017 року.

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 червня 2014 року № 67 «Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат», даним рішенням встановлено розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитом на інформацію відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, відповідно до якого відбувається відшкодування витрат заявником на копіювання або друк документів починаючи з 11 сторінки.

Надано дозвіл  на розміщення зовнішньої реклами в  м.Дубровиця, по якому доповідала Пшенична К.Д. завідувач сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Відповідно до цього рішення надано дозвіл  на розміщення зовнішньої реклами, а саме світлова рекламна установка – CITY-LІGHT в кількості 12 штук. Така сучасна рекламна установка матиме яскравий зовнішній вигляд.

Крім того, під час засідання розглянуто інші  питання: присвоєння поштових адрес, порядкових  номерів земельній ділянці, надано дозвіл на розміщення тимчасових споруд на приватній земельній ділянці,  про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло, надання матеріальної допомоги громадянам міста, затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на березень  2017 року.

На засіданні виконкому були присутні 12 членів виконкому,  головував на засіданні міський голова Богдан Микульський.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*