Рокитнівщина турбується про малозабезпечених громадян району

22 лютого голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів засідання колегії райдержадміністрації.

Про це пише ПРО РОКИТНЕ з посиланням на Рокитнянську РДА.

До порядку денного засідання колегії внесено питання про стан виконання районної комплексної Програми „Турбота” на 2016-2019 роки. Начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз доповіла, що метою районної комплексної Програми „Турбота” на 2016-2019 роки є вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріального, медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування малозабезпечених громадян Рокитнянського району.

До дня Перемоги призначена та виплачена щорічна разова грошова допомога 1388 ветеранам на загальну суму 1390,3 тис. грн. За 2016 рік 6 інвалідів отримали інвалідні крісла-коляски, 10 забезпечено технічними та іншими засобами реабілітації, 23 – санаторно-курортними путівками, з них 4 учасники АТО. Забезпечено протезно-ортопедичними виробами 113 інвалідів. За рахунок коштів Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації за 2016 рік проведено виплату одноразової матеріальної допомоги 16 інвалідам на суму 8,9 тис. грн. Щомісячну допомогу відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” отримала 191 сім’я на суму 7048,9 тис. грн., з яких 22 сім’ї є багатодітними. Одноразову матеріальну допомогу учасникам АТО та членам їх сімей надано 104 особам на 140 тис. грн.

За 2016 рік виплачено в повному обсязі державну соціальну допомогу 416 інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам на суму 6393,1 тис. грн. Рокитнянським районним центром первинної медико-санітарної допомоги оздоровлено за 2016 рік в санаторно-курортних закладах республіканського та місцевого значення – 67 дітей, з них 4 дитини з неповних сімей, 2 дітей з прийомних сімей. На обліку знаходиться 139 дітей – інвалідів, всі діти обстежені, проведене необхідне лікування. Санаторно-курортно оздоровлено 5 дітей – інвалідів. Забезпечується медичний огляд бригадою лікарів підопічних в Ольшаницькому психоневрологічному інтернаті.

Насташському стаціонарному відділенні для одиноких непрацездатних громадян. Рокитнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) особливу увагу приділяє наданню соціальних послуг одиноким громадянам похилого віку та інвалідам району. На обслуговуванні в територіальному центрі знаходиться 551 одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, пенсіонерів у тому числі: відділення соціальної допомоги вдома – 535 осіб; стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання – 16 осіб; платні послуги – 43 осіб – на суму 31 тис. грн.