Рівненський сміттєпереробний завод, нарешті, запрацює – ПРО РІВНЕ

Рівненський сміттєпереробний завод, нарешті, запрацює

22 вересня Верховна Рада України прийняла закон «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». Отож, з’явилася надія, що, нарешті, запрацює рівненський завод із переробки побутових відходів, заявив депутат Рівненської міської ради і координатор будівництва заводу Святослав Євтушенко, про це пише сайт РІВНЕ-ROWNE з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

Рівненський сміттєпереробний завод будували три роки. Тоді було інше законодавство і перешкод у його роботі не виникало, тож влітку 2013-го завод почав працювати . Проте недовго – через півроку його закрили, бо зімни у законодавстві, прийняті 2012 року, які не позволяли встановити чіткі тарифи на переробку відходів, поставили його роботу під загрозу. Сміття з Рівного та району знову почали звозити на полігон, а 7 млн євро, витрачених на будівництво підприємства, виходить, були викинуті на вітер.

Майже три роки чиновники та місцеві депутати домагалися змін у законодавстві і ось, врешті, питання вдалося вирішити.

– Новим законом передбачається, що діяльність із захоронення та перероблення побутових відходів стає ліцензійною, – зазначає Святослав Євтушенко. – Тому вітаю всіх, хто доклав зусиль для того, щоб питання вирішення законодавчого казусу щодо роботи сміттєпереробних підприємств владналося, і рівнян, які підписали петицію до керівництва країни на підтримку запуску заводу.

А також депутат додає, що нині питання переробки відходів не залежить від місцевої влади та міського голови, тому політичні моменти не впливатимуть на роботу такого підприємства.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки