На території «Рівненська АЕС» пройшли тактико-спеціальні навчання – ПРО РІВНЕ

На території «Рівненська АЕС» пройшли тактико-спеціальні навчання

22 лютого на території ВП «Рівненська АЕС» відбулись тактико-спеціальні навчання. За легендою навчань пожежа виникла в приміщенні кабельного напівповерху реакторного відділення енергоблоку №4 в результаті короткого замикання в електричному кабелі. Про це пише ПРО ВАРАШ з посиланням на У ДСНС в Рівненській області.

Ситуація ускладнювалася тим, що умовною пожежею було охоплено контрольні та силові кабелі, які знаходяться під напругою на площі 153,6 м², також в результаті пожежі в приміщенні виникла висока температура і сильне задимлення. До навчань були залучені оперативно-рятувальні підрозділи ДПРЗ-2 (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) ГУ ДСНС України у Рівненській області, оперативний персонал ЕЦ, оперативний персонал РЦ, військова частина по охороні РАЕС, чергова бригада електриків ЕЦ РАЕС, представник відділу пожежної безпеки, персонал цеху теплових та підземних комунікацій, бригада швидкої допомоги СМСЧ-3, персонал цеху радіаційної безпеки РАЕС.

До ліквідації умовної пожежі було залучено 6 автомобілів основного призначення, залучення яких здійснювалось за викликом №2 гарнізонного розкладу виїзду (плану залучення сил та засобів) та 30 чоловік особового складу ДПРЗ-2. В ході тактико-спеціальних навчань було відпрацьовано організацію та тактику гасіння пожеж, ліквідацію НС під час гасіння кабельної продукції, що знаходиться під напругою, організацію та проведення рятувальних робіт, а також взаємодію персоналу РАЕС та оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

По завершенню навчань дії оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ-2 були високо оцінені керівництвом ВП «Рівненська АЕС». Дані навчання дали можливість вдосконалити уміння керівників гасіння пожежі приймати та віддавати правильні рішення, а особовому складу підрозділів безпомилково їх виконувати.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*