На Сарненщині проведено захід “Родинне свято”

Міжнародний День сім’ї – це свято, яке народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу. Родина для людини —  найміцніша фортеця, у якій завжди можна знайти захист. Саме в сім’ї люди вчаться робити добро, тут формують  принципи взаєморозуміння і поваги, виховуються почуття любові до ближнього.

     З нагоди Міжнародного Дня сім’ї, 15 травня, у районній бібліотеці для дітей, відбувся святковий захід «Родинне свято» для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

     Кожна сім’я мала можливість власними руками зробити оберіг своєї родини, розповісти про те, що є неповторним в їхній родині, які є сімейні традиції, звичаї та захоплення. Під час заходу були проведені   ігрові та творчі конкурси для дітей, семінар з елементами тренінгу для батьків щодо методів виховання дітей, а також індивідуальні консультації  практичного психолога Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

     Завершенням заходу став танцювальний  флешмоб за участю батьків та їхніх дітей. Крім того, усі учасники свята отримали солодощі.

Сарненська РДА